İlan Sahibi

İlan Sahibinin İletişim Bilgileri

avatar

Üyelik Tarihi :29.04.2014

Telefon :

E-Posta : edit@karamanemlak.com

Turkuaz Konutları 4 Garden

99.000
KARAMAN / Alper Akkülah / Tel: 0338 213 55 80
İlan No : 1317
İlan Tarihi : 06 Mayıs 2014
Proje başlangıç tarihi : 2014
Proje Tipi : Konut
Kredi Durumu : 300 aya varan ödeme seçenekleri
Takas : VAR
Sosyal Etkinlik Alanları : Her daireye ait 40 metre hobi bahcesi vs.

DETAYLAR

Değerlerimiz

Akkülah İnşaat, çalışan ve paydaşlarının kendisiyle gurur duyabileceği bir kurum olmak için, tüm iş süreçlerinde kurumsal değerleri doğrultusunda hareket eder. Akkülah İnşaat yılların deneyimini ve bilgi birikimini müşterilerinin faydası için değerlendirmeyi ve yeni nesillere aktarmayı kurumsal bir görev olarak görür.

İNSAN
Akküla İnşaat için ‘insan’ en değerli varlıktır. Ulusal ve uluslararası iş süreçlerinde cinsiyet, dil, din, ırk ve siyasi görüş ayrılığı gözetilemez. Evrensel insan haklarına aykırı yaklaşımlar kabul edilemez.

Akkülah İnşaat’ın tüm çalışanları, niteliği sürekli arttırılan, sağlıklı ve güvenli bir ortamda çalışma güvencesi altındadır. Akkülah İnşaat, sıfır iş kazası hedefi ile çalışır.

İŞ
Yüksel İnşaat tüm iş süreçlerinde iş etiği doğrultusunda hareket ederek güvenilir, dürüst, tutarlı ve adil olmayı benimsemiştir.Kaliteden ödün verilemez. Yapılan iş, yapılabilecek en iyi şekilde gerçekleştirilir.

TOPLUM
Akkülah İnşaat için topluma katkı sağlamak bir ‘proje’ değil, var olma anlayışıdır. Tüm yatırım süreçlerinin sürdürülebilir olması hedeflenir. Akkülah; toplumsal paydaşları için ekonomik, kültürel ve toplumsal kalkınmayı desteklemeyi amaçlar.

ÇEVRE
Akkülah İnşaat çevreye saygı duyar. Bu saygının gerekliliği olarak Akkülah’ın çevreye verdiği etki ölçümlenir. Olumsuz etkilerin en aza indirgenmesi için çaba gösterilir. Çalışanlar ve paydaşlar doğal kaynakların korunması ve geri dönüşümün artırılması için teşvik edilir

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :